• EN

  • icon

    UA


  • EN

  • icon

    UA

Курси з математики, економіки, фізики англійською мовою


Наші курси

Heading photo

Global Economic Trends

Online

Наш курс на англійській мові Global Economic Trends для підлітків розроблений експертами в економіці на основі програми Foundation університету Амстердама.На простих прикладах ми заглибимося і розберемося в тому:- які ресурси потрібні для створення і просування бренду і продумаємо свій власний бренд;- як розрізняти value and utility на прикладах відомих брендів. І на своєму власному;- в чому полягає кругообіг діяльності (circular flow). 

Heading photo

MATH IN ENGLISHКурс математики англійською мовою

  ONLINE

Курси математики необхідні для підготовки до:- міжнародних іспитів SAT, GRE, GMAT та ін.;- внутрішніх екзаменів університетів;- навчання за програмами англомовних навчальних закладів;На заняттях ми:- показуємо прикладний характер маьтематики/фізики;- враховуємо особливості викладання в англомовних програмах;- вчимо обирати найкращі стратегії рішення;- підвищуємо рівень володіння англійською мовою.Після закінчення блоку занять проведемо тестування

Heading photo

Fascinating PhysicsКурс фізики англійською мовою

  ONLINE

Наш курс ми назвали Fascinating Physics- цікава фізика - невипадково. Ми вважаємо фізику надзвичайно інтригуючою наукою. Як влаштований світ навколо нас? Як все працює? Які закони природи визначають наше існування? Питань, на які фізика дає відповіді дуже багато. Ми склали програму з 10 занять. Ознайомимося в законах Ньютона, дізнаємося, як працюють механічні системи, розглянемо цікаві завдання.
Курс складається з 10 занять по 1 годині / 1 раз в тиждень.

МатематикаЧому потрібно вивчати математику англійською мовою?

Illustration

Навчання за кордоном

Для вступу у навчальні заклади з високим рейтингом необхідне знання математики навіть коли напрям навчання не пов'язан безпосередньо з технічними науками.

Illustration

Володіння мовою

Англійська наукова мова - виразна та лаконічна. Вивчення математики, фізики та інших дисцплін англійською мовою сприяє розширенню словникового запасу та вдосконаленню розмовної практики.

Illustration

Нові нейронні зв'язки

Так, вивчення математики англійською мовою, розвиває дві півкулі нашого мозку та допомагає будувати нові нейронні шляхи.

Illustration

Логіка

Розвиток логічного мислення допомагає людині реалізувати себе у будь- якій сфері діяльності.

ЕкономікаЧому потрібно вивчати математику англійською мовою?

Illustration

Навчання за кордоном

Вам потрібно мати базу економічних знаннь для успішного навчання у коледжах та вузах за напрямами Економіка, Фінанси, Менеджмент, Маркетинг.

Illustration

Це основа

Економіка про розподіл ресурсів. Найефективніший розподіл ресурсів. Ми кожного дня вирішуємо питання розподілу наших ресурсів: часу та бюджету.

Illustration

Можливість розбіратися з економічними викликами

Ми будуємо наші курси та заняття на останніх новинах та прикладах зі світу бізнеса. Для мікроекономіки це приклади та кейси: Tesla, Apple, Siemens, iHerb та інші. Для макроекономіки це аналітикаThe Economist.

Illustration

Практика англійської мови

При обговоренні цікавих тем відбувається розбудова активного англомовного словникового запасу.

Корпоративне навчання

Heading photo


Використовувати математичний аналіз

Підвищити математичну культуру, навчитися застосовувати математичний апарат до вирішення поточних завдань.

Heading photoРозбудувати когнитивні здібності команди

Підвищити компетенції: роботи з інформацією, представленою в різних видах і контекстуального аналізу; критичного мислення; обробки даних з урахуванням їх значимості і нерелевантності; економічних досліджень; фізичного стилю наукового мислення.

Heading photoПрактикувати англійську

Теорія та практика наших курсів побудована на постійній взаємодії викладача-студента на англійській мові. Це сприяє розвитку "навички думати англійською" та розбудовує активний словниковий запас

Дякуємо за ваші відгуки


Illustration

Анна Никитюк


Занималась с Happy in study, когда готовилась к поступлению в University of Amsterdam. Очень приятные преподаватели, с хорошим чувством юмора и знанием предмета! В процессе обучения обращалась за помощью по экономике и математике.
Советую обращаться тем, кто собирается поступать в иностранный ВУЗ или уже учится, но не всегда со всем справляется.
Спасибо большое преподавателям Happy in study, которые помогли мне поступить и закончить University of Amsterdam.


Illustration

Полина Горб

Підготовка до SAT

Хочу выразить благодарность преподавателям за профессионализм и отличное изложение материала, структура которого очень логичная и понятная. Каждый урок был информативным и полезным! Педагоги очень внимательны к ученикам.
Советую всем, кто нуждается в комплексной подготовке к сдаче экзаменов по математике и экономике!

October 28, 2021

Illustration

Екатерина Протасова


Просто чудесно!! Преподаватель помогла мне разобраться в математике с самых азов и значительно повысить мой уровень знаний👍🏼👍🏼Была очень терпелива и всегда поддерживала. Рекомендую happy in study на 100%

August 11, 2020

Хочу знати більше! Зателефонуйте мені

FEATURES

Чому ми?


Досвід викладання

Ми працюємо зі студентами в англомовних проектах з 2009 року. Наші викладачі мають PhD in Math, Economics, Physics, постійно навчаються та розвиваються.

icon

Розуміння программ закордонних навчальних закладів

Ми опрацювали більш ніж 270 програм різних дисциплін світових закладів освіти та розуміємо логіку, цілі та завдання викладання.

icon

Відкритість, співпраця та відповідальність

Це наші стандарти викладання. Ми з особливою увагою ставимося до цілей наших студентів та разом працюємо над їх досягененням.

icon

Надаємо учбові матеріали

У нас є все для вашого ефективного навчання - актуальні книги, посібники, відео, додатки.

icon

Зворотній зв'язок

Ми приділяємо увагу враженням студентів від занять та гнучко реагуємо на побажання.

icon

Цінуємо ваш час

Ми розуміємо, що навчання/робота/родина потребують багато уваги, тому складаємо зручний для вас розклад.

icon